TVP Opole 2020. Specjalna transza biletów na Festiwal Polskiej Piosenki

0

TVP informuje, że już od 2 września do sprzedaży zostanie udostępniona dodatkowa transza biletów na tegoroczny 57. Krajowy Festiwal Piosenki w Opolu.

To organizowane przez TVP wydarzenie muzyczne od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem entuzjastów polskiej sceny muzycznej i ma swoje stałe miejsce w kalendarzu krajowych wydarzeń kulturalnych. Telewizja Polska zdecydowała się przekazać do sprzedaży dodatkową pulę biletów, co choć w niewielkim stopniu powinno zaspokoić potrzeby osób zainteresowanych bezpośrednim udziałem w opolskiej imprezie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Tomaszewska: Bardzo się cieszę, że poprowadzę festiwal w Opolu

Druga transza biletów to bardzo zachęcająca oferta, ponieważ obejmuje atrakcyjne sektory amfiteatru, z doskonałą widocznością sceny. Ceny biletów są utrzymane na dotychczasowym poziomie. Uczestnictwo w wydarzeniach muzycznych od piątku do niedzieli to koszt 80 zł za jeden dzień koncertowy. Cena biletu za poniedziałkowy koncert specjalny to 30 złotych.

Szczegółowe komunikaty dotyczące koncertów oraz zasady dystrybucji biletów są opublikowane na stronie internetowej http://bilety.tvp.pl.

W ramach 57. edycji opolskiego festiwalu na deskach amfiteatru wystąpią uwielbiane przez polskich widzów gwiazdy, m.in. Cleo, Sanah, Lanberry, Enej, Rafał Brzozowski, Maryla Rodowicz, Edyta Geppert, Lemon, Natalia Nykiel, Skaldowie, Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska, Stanisława Celińska, Tomasz Stockinger, Katarzyna Żak, Anna Dereszowska, Anna Guzik, Kombi, Sławek Uniatowski, Anna Jurksztowicz, Mateusz Ziółko oraz Janusz Radek. Podczas Festiwalu widzów czekają wyjątkowe koncerty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Jurksztowicz na festiwalu w Opolu zadebiutuje piosenką z najnowszej płyty

Organizatorami 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2020 są Telewizja Polska TVP oraz Miasto Opole.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here