Twoja twarz brzmi znajomo po raz kolejny zawita na szklanych ekranach. Stacja Polsat planuje zrealizowanie kolejnej, 14 już, edycji popularnego show. Wiosna zapowiada się śpiewająco. Popularne gwiazdy pojawią się na scenie, ale w zupełnie innej odsłonie. Każdy z ośmiu uczestników wciela się w innego artystę polskiej lub zagranicznej sceny muzycznej. Nagrodą w programie ttbz 2020 to tak samo, jak w poprzednich edycjach – Złota Twarz oraz czek na kwotę 100 000 złotych, który wspomoże wskazany przez zwycięzcę cel charytatywny. Kto tym razem dał się namówić na zdumiewające przemiany w programie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Twoja Twarz Brzmi Znajomo z nowym prowadzącym! To Krzysztof Ibisz

Twoja twarz brzmi znajomo – Polsat po raz kolejny stawia na dobrą muzykę

Fani programu z niecierpliwością oczekują na kolejną edycję show. Występy wokalne ludzi znanych z pierwszych stron gazet za każdym razem przyciągają rzeszę spragnionych muzycznych wrażeń telewidzów. Od czasu zakończenia 13 odsłony programu „Twoja twarz brzmi znajomo” nie milkły spekulacje na temat tego, kto tym razem stanie do rywalizacji o główną nagrodę. Telewizja Polsat oficjalnie ogłosiła, że tym razem będą to:

  1. Tamara Arciuch – aktorka znana m.in. z serialu M jak miłość i Niania
  2. Maja Hyży – piosenkarka
  3. Anna Maria Sieklucka – grająca w filmie 365 dni zrealizowanym na podstawie książki Blanki Lipińskiej
  4. Magda Narożna – wokalistka związana z nurtem disco polo
  5. Lesław Żurek – aktor występujący w serialach Mała Moskwa i Przyjaciółki
  6. Michał Meyer – aktor grający w filmie Miasto 44 oraz Amok
  7. Piotr Gawron-Jedlikowski – wcielający się w rolę Tymoteusza w serialu Pierwsza miłość
  8. Paweł Góral – popularny twórca pierwszego insta-serialu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Program „Twoja twarz brzmi znajomo” to była szkoła życia artystycznego

Ttbz 2020 – wiosna pod znakiem muzyki

Oprócz świetnej zabawy, która towarzyszy uczestnikom show udział w „Twoja twarz brzmi znajomo” wiąże się z wielogodzinnymi treningami sposobu śpiewania pod okiem Agnieszki Hekiert, dzięki któremu głos odtwarzającego postać będzie najbardziej zbliżony do tego kogo naśladuje. To jednak nie wszystko. Krzysztof „Kris” Adamski zrobi wszystko, aby choreografia, która pojawi się na scenie podczas występu w „Twoja twarz brzmi znajomo”, jak najbardziej przypominała tę z oryginalnego teledysku.

Zwycięzca odcinka może być tylko jeden. W tej edycji podobnie jak w poprzednich czeka na niego nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych, którą zobowiązany jest przekazać na wybrany przez niego cel charytatywny. O tym kto okaże się najlepszy w konkretnym odcinku decyduje profesjonalne jury w składzie: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski, Adam Strycharczuk oraz rywale. Prowadzącymi od pierwszej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” niezmiennie są Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Twoja twarz brzmi znajomo – w szybkim tempie zdobyła świat online

Po raz pierwszy program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stacja Polsat wyemitowała w 2014 roku. Od samego początku zdobył uznanie w oczach telewidzów. Jego fanpage na Facebooku zgromadził ponad 380 tysięcy fanów. Portale internetowe natomiast wciąż chętnie komentują, to co dzieje się na scenie, jak i za kulisami. Gwiazdy tegorocznej edycji ttbz 14 mają szansę na powtórzenie ogromnego sukcesu uczestników znanych z poprzednich odsłon show oraz wsparcie najbardziej potrzebujących pomocy.

tagi: twoja twarz brzmi znajomo, ttbz online, ttbz polsat, ttbz endemol, ttbz ipla

Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here