„Usta Usta” (4 sezon) po dziesięcioletniej przerwie wracają na ekrany! Już w niedzielę 6 września o godzinie 21:30 serialowy hit można będzie obejrzeć w telewizji TVN oraz na platformie Player. Przyjaźń, miłość, radość z codzienności; opowieść o tych uniwersalnych problemach ponownie rozgrzeje nam jesienne wieczory. Kultowa produkcja znów pozwoli śledzić perypetie piątki bohaterów, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie w ostatnich epizodach 3 sezonu. Nie oznacza to jednak wcale, że „Usta Usta” nie szykują dla widzów wielu niespodzianek.

Źródło: TVN

Serial „Usta Usta” po raz kolejny zachwyca aktorską obsadą

W głównych rolach fani produkcji zobaczą dobrze znane twarze. Do grania w serialu wracają bowiem gwiazdy, takie jak: Sonia Bohosiewicz, Paweł Wilczak, Magdalena Popławska, Wojciech Mecwaldowski czy Marcin Perchuć. Za kreacje nowych postaci odpowiadają natomiast, między innymi, Magdalena Walach i Wiktoria Filus. Ta druga wcieli się w Sarę, nową partnerkę Adama (Wilczak), którego widzowie żegnali w 3 sezonie jako wdowca, nieukojonego w żalu po utracie żony.

Nowy świat, stare problemy

Akcja 4 sezonu zaczyna się 14 lat po zakończeniu poprzedniej części. Czas wiele namieszał w życiu głównych bohaterów, nie zmienił jednak faktu, że wciąż trzymają się oni ze sobą jak na paczkę dobrych przyjaciół przystało. Razem będą musieli stawić czoła problemom finansowym, zawodowym i psychicznym oraz trudnościom wynikającym z wychowywania, dorastających lub dorosłych, dzieci. Momentami będzie smutno, chwilami zabawnie, ale nigdy nudno.

Kto zagra w serialu Usta usta:

Paweł Wilczak („Pan T.”„Kasia i Tomek”), Wojciech Mecwaldowski („Juliusz”„Dziewczyna z szafy”, „Last Minute”„1800 gramów”), Magdalena Popławska („Atak paniki”„Król życia”), Sonia Bohosiewicz („Panie Dulskie”„7 uczu攄Po prostu przyjaźń”), Marcin PerchućWiktoria FilusAnna Czartoryska-NiemczyckaMagdalena WalachRoman Frankl , Maciej Marcin TomaszewskiOlga Rayska i Aniela Płudowska , Łukasz Gawroński, Oliwia Ogorzelska, Cezary KosińskiPaweł Koślik, Zygmunt MalanowiczPiotr GrabowskiAleksandra Justa i Mateusz Damięcki .

Fot: TVN

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here