„UWAGA!” wciąż w Twojej sprawie, ale w nowej odsłonie. Jesienny sezon przyniesie szereg zmian w najpopularniejszym programie interwencyjnym w Polsce. Po wakacjach na widzów czekać będą odświeżona formuła, czołówka, studio oraz nowy skład prowadzących. Do Ryszarda Cebuli dołączą Daria Górka, Tomasz Patora i Jakub Dreczka.

UWAGA! Nowa Formuła: Blisko Ludzkich Spraw i Dynamiczna Interwencja!

Po wakacjach na antenie TVN sztandarowy program interwencyjny stacji „Uwaga!” zadebiutuje w nowej – odświeżonej formule. A wszystko po to, żeby być blisko ludzkich spraw oraz tematów, obok których nikt nie powinien przechodzić obojętnie.

Od jesieni „Uwaga!” przyjmie jeszcze bardziej dynamiczny – interwencyjny charakter. Nasi reporterzy będą relacjonować wydarzenia i rzucać światło na problemy, docierając do ich źródła, rozmawiając z poszkodowanymi i potrzebującymi. Zawsze działając w Twojej sprawie i niosąc doraźną pomoc.

UWAGA! Nowy Skład Gospodarzy – Bliskie Wydarzeniom, Bezpośrednio w Terenie!

Istotną zmianą w odświeżonej „Uwadze” będzie rola prowadzących, którzy od teraz obowiązki gospodarza programu połączą z pracą reporterską w terenie. W związku z nową formułą zmianie ulega także ich skład. Z formatem żegnają się Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat. Od jesieni nowy zespół gospodarzy – wyłoniony w drodze castingów – będą tworzyć Ryszard CebulaDaria Górka; jako pierwsza kobieta prowadząca „Uwagę!”; Tomasz Patora i Jakub Dreczka, w ramach wewnętrznego awansu.

Daria Górka w przeszłości pracowała w redakcji TVN24. Z kolei Tomasz Patora i Jakub Dreczką, związani z dziennikarstwem interwencyjnym i reporterskim, od lat tworzą zespół „Uwagi!”. Patora ma na koncie wiele nagradzanych reportaży, m.in. „Chore bydło kupię” czy „Afera solna”.

Nowej „Uwadze!” towarzyszyć będzie odświeżona oprawa graficzna oraz zupełnie nowe – nowoczesne – studio.