Vectra VOD, to nowa usługa, która właśnie ogłasza swój start. Oglądanie telewizji online jest niezwykle wygodne, a za razem bardzo praktyczne. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób zainteresowanych jest usługą Vectra VOD, która należy do jednego z najpopularniejszych serwisów, cały czas rozwijając się, aby sprostać oczekiwaniom swoich obecnych klientów, ale też zachęcić nowe osoby i też wyróżniać się na tle innych firm, które oferują podobne usługi. Co zobaczymy w nowej ofercie Vectra VOD?

Największym atutem usługi VOD w TV Online jest bez wątpienia bogata i różnorodna biblioteka zawierająca niemal 13 tysięcy tytułów obejmujących pełnometrażowe filmy, seriale online, programy, dokumenty i bajki. Vectra koncentruje się na poszerzaniu swojej kolekcji, dlatego co miesiąc do portfolio dołącza kilkaset nowych produkcji, w tym największe hity tuż po premierach kinowych, np.: „Małe Kobietki”, „Zenek”, „Sala Samobójców. Hejter”, „Ptaki Nocy”, a także najnowsza animacja studia PixarNaprzód”. W bogatej ofercie biblioteki Vectra VOD nie brakuje także kultowych serii, takich jak: „Gwiezdne wojny” („Star Wars”) z ostatnim tytułem „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „Bad Boys” z najnowszą produkcją  „Bad Boys For Life” oraz najpopularniejsze animacje wszech czasów m. in. „Kraina Lodu” oraz „Kraina Lodu 2”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: CDA Cinema – filmowe hity w CDA Premium bez ograniczeń od czwartku

Vectra wprowadzając usługę telewizji na życzenie skupiła się na tym by spełnić oczekiwania wszystkich widzów. Jak wyżej już wspomniano jest kilka kategorii do wyboru, oraz pojawiają się intrygujące nowości. Wszystko stworzone tak aby fani różnych typów filmów, czy programów rozrywkowych mogli tu znaleźć coś dla siebie, również ci najmłodsi. Co więcej z oferty Vectra VOD można jednocześnie korzystać na dwóch urządzeniach, więc od razu odpada program wyboru programu, do każdego i tak można wrócić później. 

Wraz z uruchomieniem usługi wideo na życzenie w TV Online zarówno aplikacja, jak i serwis zostały gruntownie odświeżone. Operator zainwestował w atrakcyjną wizualnie ekspozycję dostępnych tytułów, postawił także na intuicyjny interfejs oraz funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, takie jak: wybór ścieżki językowej, funkcja automatycznego odtwarzania kolejnych odcinków serii, dostosowanie jakości wideo do dostępnej prędkości internetu, kontynuowanie oglądania rozpoczętego filmu na innym urządzeniu w ramach TV Online (czyli z wyłączeniem dekoderów) oraz możliwość personalizacji, w tym tworzenie listy ulubionych tytułów, widoczna lista wypożyczonych filmów (aktywne wypożyczenia i historia) oraz ustawienia kontroli rodzicielskiej. Z usługi VOD TV Online klienci mogą korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie. Nowoczesna usługa obsługuje treści w wysokiej jakości HD i 4K.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PLAY NOW zapewni Twojej rodzinie rozrywkę na najwyższym poziomie!

Odświeżona wersja strony zapewnia świetną jakość, dzięki czemu oglądanie filmów i seriali staję się przyjemniejsze. Ale to nie jedyne zalety tego serwisu, przy jego tworzeniu zadbano o to by obsługa była prosta. Producent więc zainwestował, i dołożył starań by serwis był sterowany intuicyjnie, co za tym idzie obsługa nim była prostsza. Co też ważne, z TV online może korzystać teraz szersze grono odbiorców, a cena jest konkurencyjna i na pewno warta jakości usług. 

Z usługi Vectra VOD mogli dotychczas korzystać jedynie posiadacze usługi telewizyjnej. Od teraz, w ramach VOD TV Online,  jest ona dostępna dla wszystkich klientów, posiadających dowolną główną usługę operatora: telewizję cyfrową, internet stacjonarny lub mobilny, telefonię stacjonarną lub mobilną. Aby skorzystać z oferty VOD w TV Online wystarczy, w przypadku klientów posiadających już konto w TV Online i korzystających z usługi w przeglądarce internetowej,  kliknąć w wybraną kategorię spośród dostępnych w pasku menu: „Filmy”, „Seriale”, „Dla dzieci”. W przypadku użytkowników aplikacji mobilnej konieczne jest pobranie nowej wersji aplikacji. Abonenci Vectry rozpoczynający dopiero przygodę z serwisem i aplikacją TV Online powinni wejść na stronę tvonline.vectra.pl (podczas korzystania z usługi w przeglądarce internetowej) lub, w przypadku urządzeń typu smartfon i tablet, pobrać aplikację ze sklepu, a następnie zalogować się używając danych abonenckich zawartych w umowie. Aktualnie dostępna jest aplikacja dla systemu Android, już niebawem wystartuje także wersja dla iOS. Aby skorzystać z usługi wymagany jest dostęp do internetu.

Standardowy koszt wypożyczenia najnowszego filmu w jakość HD bez reklam w VOD TV Online wynosi 17,90 zł. Bajki dostępne są już od 1 zł. Płatności za filmy wypożyczone w VOD TV Online na laptopie, smartfonie lub tablecie będą doliczane, tak jak w przypadku zakupu przez dekoder, do faktury za pozostałe usługi Vectra – to kolejne udogodnienie dla klientów, którzy nie muszą sięgać po karty kredytowe aby uiścić jednorazową opłatę.

Źródło: Vectra/TvTu