84-letnia DJ Vika jest gwiazdą klubów muzycznych w całej Polsce – gra zawsze do białego rana i na obcasach. Film dokumentalny przedstawiający jej niezwykły portret  będzie dostępny na platformie HBO Max już od 28 stycznia. 

Charyzmatyczna didżejka otacza się młodymi ludźmi, powtarzając sobie, że wiek to tylko liczba, a starości nie zamierza spędzić siedząc jak pelargonia w oknie. Jest prawdziwym kolorowym ptakiem. Jednak kiedy jej zdrowie zaczyna szwankować, Vika dostrzega swoje przemijanie. Czy odnajdzie sens w dzieleniu się radością życia z innymi seniorami, motywowaniu ich do działania i pokonywania samotności? 

„Vika!” to niesamowita podróż, od radości po wzruszenie. Inspirujący portret kobiety, która zamierza celebrować życie do samego końca! 

Vika! Obsada

Twórcy: scenariusz i reżyseria – Agnieszka Zwiefka,, zdjęcia – Monika Kotecka, montaż – Katarzyna Orzechowska, Michał Poddębniak, muzyka – Päivi Takkala, producentki – Katarzyna Ślesicka i Anna Stylińska / My Way Studio, producentka wykonawcza HBO – Max Hanka Kastelicova, producentka HBO Max – Izabela Łopuch (PGP), producenci wspierający – Katarzyna Kosicka-Polak, Adam Ślesicki, producenci – Heino Deckert, Tina Börner/ma.ja.de | Niemcy, Outi Rousu/Pytsymetsa | Finlandia, Elena Filippini/Stefilm | Włochy.