W czym do ślubu? Na to pytanie odpowie nowa seria programu TVN Style, a konkretniej – o wielu niesamowitych i kreatywnych możliwościach. Od sukni klasycznych, po suknie eleganckie, krótkie, długie, czy też w stylu księżniczki, rybki, aż po rock’n’rollowe kreacje. Jak się odnaleźć w tej nowej sytuacji? Który strój na mój ślub będzie idealny? Z pomocą przychodzi ekspertka od mody ślubnej, która w sposób profesjonalny przygotuje parę młodą i ich rodziny na ten najważniejszy dzień w życiu! Ekspertka branży ślubnej Izabela Janachowska powraca na ekrany TVN Style po raz szósty otwierając tym samym szósty sezon programu „W czym do ślubu?„. Premiera już 17 stycznia!

W czym do ślubu? – Co się szykuje w 6 sezonie

Kontrowersyjne pomysły, przebojowi bohaterowie i ciekawe osobowości – to tylko przedsmak tego, co czeka widzów w premierowych odcinkach! Niezawodna prowadząca Izabela Janachowska, będzie miała nie lada wyzwanie, żeby sprostać wymaganiom uczestników i doradzić im w wyborze wymarzonej kreacji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Projekt DOM – nowy program wnętrzarski z poradami ekspertów

W nowym sezonie nie zabraknie również wzruszających momentów, ciepłych słów i wspomnień. Przekonamy się jak ważne jest wsparcie rodziny oraz przyjaciół w przygotowaniach do dnia, który zapamiętamy na całe życie. Zapraszamy wszystkie panny młode przed ekrany na ogromną dawkę inspiracji! Obiecujemy, że będzie iście bajkowo!

Kiedy premiera i gdzie można zobaczyć program

Premiera programu „W czym do ślubu?” odbędzie się 17 stycznia, w niedziele o godzinie 17:30 w kanale TVN Style.

1 KOMENTARZ