W nadchodzącym czasie czekają nas wiele wyczekiwanych filmów od Warner TV. Wśród nich znajdą się zarówno produkcje z gatunku akcji, komedii, jak i dramatów.

„Wataha”

Hit wśród polskich seriali już od marca w Warner TV! Funkcjonariusz Straży Granicznej, Wiktor Rebrow (Leszek Lichota), wybudza się w szpitalu – przeżył wybuch jednego z budynków Straży. Większość znajdujących się tam oficerów zginęła, nie wiadomo też, kto dokonał ataku. Rebrow chce poznać prawdę i dowiedzieć się, kto był zamachowcem. Otrzymuje jedynie informację, że podejrzanym jest… on sam. 

Rozpoczyna walkę o wolność i własną reputację. W 1. sezonie widzowie mogą śledzić jego zmagania z fałszywymi oskarżeniami, wymiarem sprawiedliwości i trudną rzeczywistością życia na granicy w Bieszczadach. Funkcjonują tam szlaki przemytnicze z Azji, którymi docierają do Europy nielegalnie przemycone narkotyki, a nawet ludzie. 

W 2. sezonie główny bohater wciąż nie odzyskał wolności. Dokonał dezercji i ukrywa się po ukraińskiej stronie granicy. Prokuratura nadal bada sprawę śmiertelnego wybuchu. Pomimo patowej sytuacji Rebrow nie stracił kręgosłupa moralnego i choć sam ma liczne problemy, próbuje pomagać w zwalczaniu przemytu na granicy.

Sytuacje dziejące się w 3. sezonie wciąż nie pozwolą bohaterowi odpocząć. Po raz kolejny zmierzy się z prokuraturą, tym razem w sprawie innej brutalnej zbrodni, która została popełniona w Bieszczadach. Sprawa szybko zyskuje rozgłos i zaczyna mówić o niej cała Polska. Pod wielką presją Rebrow próbuje rozwikłać zagadkę i wystąpić przeciwko przestępcom. 

Premiera we wtorek 7 marca o 21:00. Emisja we wtorki o 21:00, zawsze dwa odcinki.

„Diukowie Hazzardu”

Dwóch chłopaków, jeden szybki samochód i masa tarapatów – to muszą być „Diukowie Hazzardu”! Luke i Bo Dukowie z fikcyjnego miasteczka Hazzard w Stanach Zjednoczonych przeżywają młodzieńcze przygody i non stop pakują się w kłopoty. Na szczęście poradą i opieką służy im mądry wujek Jesse Duke i radosna kuzynka Daisy Duke. 

Stacja wyemituje wszystkie 7 sezonów serialu. Każdy odcinek to inne perypetie. Na Luke’a i Bo czyha przebiegły komisarz Boss Hogg i szeryf Coltrane. Chcą dokonać rozmaitych przekrętów, dzięki którym się wzbogacą, ale potrzebują alibi. Szybko uznają, że Luke i Bo będą doskonałymi ofiarami – zostali kiedyś wrobieni w nielegalne przewożenie alkoholu i mają już nad sobą nadzór sądowy. Gdyby udało się oskarżyć ich o jeden z przekrętów, trafiliby od razu do więzienia, a nikt nie poznałby prawdy.

W marcu Warner TV skupi się na dwóch pierwszych sezonach produkcji. Komisarz Boss wrobi bohaterów w zorganizowanie transportu. Okazuje się, że prowadzą wóz z… przewoźnym i nielegalnym kasynem. Innym razem Daisy odkryje, że piosenkarka Jessi Colter nagrała napisany przez nią utwór. Orientuje się jednak, że nie otrzymuje tantiemów za piosenkę. Kto bogaci się na dokonaniach Daisy? Bo i Luke pomagają kuzynce w rozwiązaniu zagadki, a wszystkie ślady znów prowadzą do Hogga. 

Premiera we wtorek 7 marca o 17:05. Emisja 2 odcinków dziennie od poniedziałku do piątku o 17:05.

„Za czasów VHS”

Zaplanowana wizyta w wypożyczalni kaset, szum nawijanej taśmy – nostalgiczne czasy powracają dzięki Warner TV! W nowym cyklu „Za czasów VHS” stacja zaprasza na emisje hitowych produkcji, które były odtwarzane w domach minionych dekad XX wieku. W każdy wtorek marca będzie można zobaczyć aż 3 produkcje. 

Na ekranie pojawią się trzy części serii „Akademia Policyjna”. Każda z nich pokazuje przygody młodych adeptów szkoły policyjnej: dostali się tam przypadkiem, gdy dyrektorka otworzyła zapisy dla wszystkich chętnych, a wtedy w progi szkoły wstąpili amatorzy. Teraz trenują, aby zostać funkcjonariuszami. Zarówno w trakcie szkoleń, jak i w późniejszym życiu policyjnym, wpakują się w liczne kłopoty. Spróbują schwytać terroryzujący miasto gang i będą uczyć kolejnych kandydatów.

Kanał wyemituje więcej policyjnych produkcji. Będą to klasyki gatunku, takie jak „Zabójcza broń 2” oraz „Tango i Cash”, o funkcjonariuszach, którzy początkowo nie dogadują się ze sobą, ale muszą wspólnie rozwiązać sprawę. Pojawi się też film „K-9”, o policjancie, który w oczach przełożonych jest zagubionym pracownikiem. Postanawiają dać mu jeszcze jedną szansę i jako towarzysza przydzielają… psa. 

Pojawią się tytuły z królem epoki kaset VHS, Jeanem-Claudem Van Dammem. „Nieuchwytny cel” opowiada o marynarzu, który nie para się swoim zawodem. Pewnego dnia przychodzi do niego kobieta, która prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego ojca. Kiedy bohater godzi się jej pomóc, nie wie, że wplącze się w mafijne porachunki. „Nagła śmierć” to opowieść o zwykłym inspektorze pożarnictwa, który stanie się herosem: po terrorystycznym zamachu na stadionie, to on będzie musiał uratować znajdującego się tam wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

W programie znajdują się również produkcje dla wielbicieli romansów. „Dirty Dancing” to historia Baby, która przyjeżdża z rodzicami do ośrodka wypoczynkowego. Tam poznaje instruktora tańca, Johnny’ego. Rozpoczynają swoją relację od zwykłych prób tanecznych, ale z czasem rodzi się pomiędzy nimi wielkie uczucie. Upływ czasu pomógł także postaciom filmu „Bodyguard”. Rachel Marron jest wielką amerykańską gwiazdą. Pada ofiarą stalkera, który wysyła pogróżki. Jej team chce chronić piosenkarkę i nie informuje o zaistniałej sytuacji. Zatrudnia za to tytułowego ochroniarza. Początkowo Rachel nie pała do niego sympatią, jednak wkrótce poznają się lepiej i również zaczynają darzyć się uczuciem.

Emisja we wtorki od godz. 19:00.
2.03:
„Akademia Policyjna”, godz. 19:00
„K-9”, godz. 20:55
„Nieuchwytny cel”, godz. 22:55 
9.03:
„Akademia Policyjna 2”, godz. 19:00
„Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły”, godz. 20:40
„Zabójcza broń 2”, godz. 22:15 
16.03:
„Dirty Dancing”, godz. 19:00
„Bodyguard”, godz. 21:00
„Chłopcy z ferajny”, godz. 23:30
23.03:
„W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje”, godz. 19:00
„Nagła śmierć”, godz. 21:00
„Tango i Cash”, godz. 23:05
30.03:
„Klub winowajców”, godz. 19:00
„Człowiek demolka”, godz. 21:00
„Amerykański ninja 2”, godz. 23:20

Tego jeszcze nie wiesz!

„Wataha”

Widzowie mogą przenieść się do prawdziwego świata bohaterów sensacyjnego serialu. Produkcja naprawdę miała miejsce w Bieszczadach i wiele filmowych lokalizacji pozostało bez zmian. Jedną z najbardziej charakterystycznych jest „Zajazd u Górala” w Przełęczy Wyżnej – to tam rozegrała się scena wybuchu w pierwszym sezonie. 

Emisja we wtorki o 21:00. 

„Diukowie Hazzardu”

Gwiazdy serialu podbiły serca widzów, ale jedna z nich miała szczególny status. Był to tzw. General Lee, czyli samochód Dodge Charger z 1969 roku. Auto, które pojawiało się na ekranie, na tyle fascynowało fanów, że pisali liczne listy z zapytaniami o pojazd. W 1981 roku produkcja otrzymała aż 35 tysięcy takich wiadomości miesięcznie. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 17:05.

„Bodyguard”

Hitowy status piosenki „I Will Always Love You” to zasługa Kevina Costnera. Początkowo Whitney Houston miała nagrać do filmu cover piosenki „What Becomes of the Brokenhearted”. Jednak aktor uważał, że to oryginalna piosenka Dolly Parton lepiej sprawdzi się na ekranie i idealnie pasuje do Houston. Jego starania nie poszły na marne, bo udało się doprowadzić do nagrania, a widzowie pamiętają ten utwór do dziś.

Emisja we wtorek 16.03 o 21:00.

W lutym zobaczysz jeszcze…

„Daybreakers. Świt”

Wampiry przejmują władzę nad światem! Ziemię toczy niezidentyfikowana choroba, która sprawia, że ludzie stają się krwiożercami. Takie stwory muszą na kimś żerować, więc ich ofiarą stali się zwykli mieszkańcy globu. Czy są skazani na całkowite wymarcie? Kiedy wszystko wskazuje na to, że nie ma ratunku dla ludzkości, w społeczności oprawców pojawiają się obrońcy. W rolach głównych Ethan Hawke, Willem Dafoe, Sam Neill i Claudia Karvan.

Emisja w piątek 3.03 o 21:00.

„Superhero”

Aktorski mistrz komedii, Leslie Nielsen, wraz z Pamelą Anderson i Kevinem Hartem zapraszają do świata superbohaterów. Ale nie jest to uniwersum takie jak zawsze, bo perypetie herosów są ukazane na opak. Scenarzysta produkcji „Straszny film 3” i „Straszny film 4” po raz kolejny udowadnia, że popularne filmowe motywy są idealnym obiektem parodii. W „Superhero” główny bohater to nastoletni chłopak, który zostaje ugryziony przez ważkę. Od tego momentu jego życie wywróci się do góry nogami…

Emisja w poniedziałek 13.03 o 20:45.

„Willy Wonka i fabryka czekolady”

Legendarny aktor Gene Wilder w roli Willy’ego Wonky już w marcu na kanale Warner TV! Ekranizacja powieści Roalda Dahla opowiada o chłopcu z biednej rodziny, który może spełnić marzenie i odwiedzić tajemniczą fabrykę czekolady Willy’ego Wonky. Mały Charlie znajduje w czekoladzie złoty bilet wstępu do fabryki. Wraz z innymi dziećmi wybiera się tam, aby odwiedzić tajemnicze miejsce. Czekają ich pouczające i pełne magii przygody.

Emisja w niedzielę 19.03 o 11:45.