Już dziś poznamy zwycięzców piątej edycji „Hotelu Paradise”! O wejście na ścieżkę lojalnością walczą Laura i Grzegorz oraz Wiktoria i Sevag. Jedna z tych par decyzją byłych mieszkańców hotelu zwycięży i zostanie poddana próbie, która obnaży całą prawdę o ich relacji. Na kogo uczestnicy programu oddadzą swój głos i tym samym, komu dadzą szansę na główną wygraną. Jak uzasadnią swój wybór? Co będzie nimi kierować? Czy czyjaś decyzja zadziwi wszystkich?

Przed nami wyczekiwany, uroczysty wieczór – wielki finał „Hotelu Paradise”! W ostatnich tygodniach hotel przepełniony był pięknymi emocjami, nagłymi zwrotami akcji, ale też trudnymi wyborami i rywalizacją. Jak wyglądała droga do finału Laury i Grzegorza oraz Wiktorii i Sevaga? Co połączyło uczestników? Czy spodziewali się, że dojdą tak daleko?

Gdy zwycięska para stanie na ścieżce lojalności, trzymając w ręku złote kule, okaże się jak zdadzą ostateczny test. Czy ich uczucie było szczere, czy może byli oni wytrawnymi graczami, potrafiącymi wyprowadzić w pole nawet osobę, z którą doszli do finału? W raju nie możemy być niczego pewni na 100%. Każdy krok finalisty to wybór pomiędzy uczuciami, a wielkimi pieniędzmi. Która para stanie na rajskiej ścieżce? Co wygra uczucia, czy pieniądze?