Young Mazino i Isabela Merced dołączają do obsady drugiego sezonu serialu „The Last of Us”

Do obsady drugiego sezonu serialu HBO Original „The Last of Us” dołączają kolejni aktorzy – Young Mazino oraz Isabela Merced. 

Young Mazino wystąpi w „The Last of Us” jako Jesse, który jako filar społeczności stawia swoje potrzeby na ostatnim miejscu. Czasem ogromnym kosztem…

„Young to aktor, na którego patrzysz i od razu wiesz, że jest idealny do wybranej roli. Jesteśmy szczęściarzami, że dołączył do nas i nie możemy się doczekać, kiedy widzowie zobaczą jak Young błyszczy w naszym serialu” – powiedzieli Craig Mazin i Neil Druckmann – producenci wykonawczy, współtwórcy, scenarzyści i reżyserzy serialu „The Last of Us”.

Kolejną aktorką, która zagra w drugim sezonie serialu jest Isabela Merced. Zobaczymy ją w roli Diny, żyjącej według własnych przekonań wolnej duszy, której oddanie i lojalność wobec Ellie zostaną poddane prawdziwej próbie.

Craig Mazin i Neil Druckmann powiedzieli o Isabeli:

„Dina jest jednocześnie ciepłą, genialną, dziką, zabawną i niebezpieczną postacią. Widzowie pokochają ją od razu. Trudno jest znaleźć odtwórczynię tak złożonej roli, chyba, że od razu trafisz na Isabelę Merced. Jesteśmy bardzo dumni, że dołączyła do naszej rodziny”.