Zabawki dla psa – jakie wybrać?

0

Pies jest naszym przyjacielem, znajduje swoje miejsce w większości naszych domów. Każdy troskliwy opiekun chce, by pupil miał jak najlepsze życie. Aby pies był zdrowy i szczęśliwy, konieczne jest nie tylko zapewnienie mu zdrowej diety, ale także odpowiedniej rozrywki. Jakie zabawki dla psa warto wybrać?

Zabawka klasyczna, czyli piłka

Najbardziej popularną zabawką dla psa, ale też i dla innych zwierząt jest piłka. W sklepie dostępna jest piłka Magic Ball, zachowana w żywym, żółtym, różowym, zielonym oraz niebieskim kolorze, które pobudzają i dodają energii czworonogowi. Piłka wykonana jest z wytrzymałej gumy TPR. Piłka potrafi poruszać się w losowych kierunkach w sposób automatyczny. Działa zasilana bateriami. Dzięki temu, że piłka pozostaje w ruchu, wpływa ona na stymulację naturalnego instynktu łowieckiego.

Kolejną propozycją jest zabawka Shoot Piłka. Stworzona z najwyższej jakości materiałów, jest wytrzymała nawet przy intensywnej zabawie pupila. Piłka urozmaicona jest przyjemnym w dotyku futerkiem. Dzięki gumowej wyrzutni, możliwe jest naprawdę dalekie wyrzucenie piłki, a tym samym zapewnienie czworonogowi wielu godzin wspaniałej zabawy i ruchu.

Proste zabawki są najlepsze!

Każdy pies uwielbia szarpać grube sznury i liny. Doskonałą zabawką jest Swing Sznur. Cała zabawka składa się z trzech grubych supłów, które stanowią nieskończoną rozrywkę dla każdego czworonoga. Nadaje się świetnie do nauki aportowania, zarówno dla małych, jak i dla dużych psów. Sznury zachowane są w żywej kolorystyce, co z pewnością wpłynie na pobudzenie energii pupila. Lina wykonana jest z bardzo wytrzymałej bawełny, która zapewni trwałość zabawki przez wiele godzin wesołej zabawy.

Bottle squeaker do zabawy w domu

Nie zawsze mamy możliwość wyjść z psem na podwórko, by się pobawić. Takimi dniami są np. dni deszczowe, gdy wszędzie jest bardzo mokro. Problem mogą mieć także mieszkańcy bloków, którzy nie mają czasu na wyjście z psem do parku czy na łąkę. Rozwiązaniem jest Bottle squeaker. Wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu z delikatnym włosiem będzie idealną zabawką do domu. Nie ma obaw, że podczas zabawy coś ulegnie zniszczeniu- zabawka jest lekka i miękka. Zabawki oprócz tego, że pobudzają naturalną potrzebę ruchu psa, wyglądem przypominają wesołe stworki, poprawiając humor czworonoga, ale też właściciela.

Bumpies Petrol dla wesołej zabawy

Bumpies Petrol to zabawka, którą kochają zarówno psy, jak i koty i inne zwierzaki. Ma kształt nieregularnego jajka, które odbija się od podłogi w bardzo nieprzewidywalny sposób. Zabawka posiada dwa otwory, w które można włożyć ulubione przysmaki czworonoga. Cała zabawka jest nasiąknięta przyjemnym dla psa zapachem, która jeszcze bardziej pobudza do aktywności. Ta prosta zabawka kształtuje w psie zdolność tropienia po zapachu, bo ulubiony przysmak zwierzaka jest ukryty we wnętrzu zabawki, musi więc on się nieco natrudzić, by go znaleźć.Zabawka dostępna jest w czterech różnych rozmiarach, dzięki czemu może być stosowana dla każdego psa niezależnie od jego wielkości.

Gdzie kupować zabawki dla psów?

Zabawki dla psów zdecydowanie najlepiej jest kupować w renomowanym sklepie. Chodzi tu przecież o bezpieczeństwo czworonoga. Zabawka musi być bezpieczna, nie może powodować żadnego ryzyka dla zwierzaka. Poza tym ważne jest, by wybierać te zabawki, które wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów, by mogły służyć pupilowi przez dłuższy czas, zwłaszcza, że zwierzaki bardzo szybko przyzwyczajają się do swoich nowych zabawek. Po zabawki najwyższej jakości zapraszamy do naszego sklepu: https://hubun.pl/34-zabawki-dla-psa.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here