Home Inne Media Zanim kupisz, wypożycz, czyli o wadach i zaletach konsoli Xbox Series S

Zanim kupisz, wypożycz, czyli o wadach i zaletach konsoli Xbox Series S

Stosunkowo tania, niewielka i najbardziej dostępna spośród konsol nowej generacji. Xbox Series S to nienaganna kultura pracy, komponenty, które gwarantują gaming na wysokim poziomie i… słabe strony. Czy rok po światowej premierze warto ją mieć?

Xbox Series S mistrzem kompromisu

Zapowiedź amerykańskiego giganta wywołała niemałe poruszenie. Konsola Xbox Series S zwracała uwagę nieco słabszą specyfikacją. Zaufania nie wzbudzał również fakt, że urządzenie zostało pozbawione napędu CD. Zachęcała jednak cena i niewielki rozmiar.

Zalety i wady najmniejszej konsoli świata

Niewielki rozmiar nie oznacza przeciętnej specyfikacji. Mimo obaw towarzyszących gamingowcom przed premierą, Xbox Series S okazał się jedną z najbardziej pożądanych konsol nowej generacji. Co ostatecznie zadecydowało o popularności reprezentanta dziewiątej generacji konsol Microsoftu?

– Brak napędu sprawia, że konsola jest w pełni cyfrowa. Rozwiązanie, na krótko przed premierą postrzegane jako wada, okazało się mieć wpływ na komfort użytkowania i przyczyniło się do popularności urządzenia.

– Dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB i architektura Xbox Velocity zapewniają swobodę działania. Innowacyjne rozwiązania sprzyjają budowaniu kolekcji gier. Jednocześnie pozwalają wczytywać je z zaskakującą dla gamingowców szybkością.

– Technologia Ray Tracing, obsługiwana przez Xbox Series S, to niespotykany dotychczas realizm gry, niesamowite efekty świetlne i pełne odwzorowanie szczegółów i refleksów. Konsola oferuje także możliwość odtwarzania materiałów multimedialnych w zaskakującej rozdzielczości 4k.

Użytkownicy Xbox Series S są zgodni – wadą konsoli jest przede wszystkim uproszczona kompatybilność wsteczna, uniemożliwiająca korzystanie z wybranych gier Xbox One.

Wynajem wstępem do właściwej decyzji zakupowej

Konsola Xbox Series S jeszcze przed premierą budziła kontrowersje. Ostatecznie chętnie wybierana ze względu na niższą cenę, dzisiaj cieszy się popularnością. Mimo pochlebnych opinii, wciąż się wahasz? Skorzystaj z możliwości wynajmu w Plenti i podejmij właściwą decyzję zakupową.

Co zrobić, żeby wypożyczyć sprzęt? Pobierz dedykowaną aplikację lub zarejestruj się bezpośrednio na stronie, wybierz interesujące Cię urządzenie i zdecyduj, w jaki sposób chcesz je odebrać.

Brak komentarzy

Exit mobile version