Zaproszenia ślubne jak z bajki? Tylko w Amelia Wedding!

Organizacja uroczystości i przyjęcia weselnego to ogromne przedsięwzięcie. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach, a jedną z nich są zaproszenia ślubne. Z ich wyborem wiele par ma poważny kłopot. Dostępnych jest tak wiele różnych opcji, motywów, kolorów i styli, że wybór jednego z nich wydaje się niemal niemożliwy. Piękne, personalizowane zaproszenia ślubne w każdej stylistyce znajdziesz w ofercie Amelia Wedding.

Jaką rolę pełnią zaproszenia ślubne?

Mówiąc o roli zaproszeń ślubnych, na pierwszy plan wysuwa się oczywiście to, co najbardziej oczywiste, a więc po prostu, zaproszenie swojej rodziny i znajomych do wzięcia udziału w uroczystości. Ponadto jednak zaproszenia mają również inne funkcje. Stanowią one pewnego rodzaju komunikat, w jakiej stylistyce odbędzie się przyjęcie weselne. Elegancko, romantycznie, a może na luzie? Zaproszenia ślubne wiele mówią na ten temat. Mówiąc o roli zaproszeń ślubnych, warto także zaznaczyć, że zawierają one informację zwrotną do nowożeńców- zwykle na zaproszeniu zawarty jest numer kontaktowy do młodych, na który gości mogą zadzwonić z informacją, czy będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu, czy też nie.To ważne dla późniejszej organizacji przyjęcia weselnego, dlatego zawarcie numeru kontaktowego na zaproszeniu jest koniecznością.

Dlaczego wybór zaproszeń ślubnych jest tak trudny?

Wybór zaproszeń ślubnych jest bardzo trudny. Nie mają co do tego wątpliwości pary, które właśnie stoją przed tą decyzją. Każdy chce zaprosić gości weselnych na ślub i przyjęcie w dobrym stylu. Trudność polega przede wszystkim na tym, że jest to jedna jedyna taka szansa w życiu. Ślub i wesele nigdy się nie powtórzą, zaproszenia również wybiera się tylko raz. Spośród setek, jeśli nie tysięcy dostępnych wzorów, naprawdę ciężko jest wybrać tylko jeden z nich. Dobrym pomysłem jest nawiązanie do motywu przewodniego wesela. Wesele będzie w stylu boho? Zaproszenia również powinny w niej pozostać. A może motywem przewodnim będą np. podróże? Ciekawe zaproszenie z tym motywem z pewnością na długo wejdzie w pamięć gości weselnych.

Nowoczesne zaproszenia szklane czy klasyczne zaproszenia ze złoceniami?

Jeśli szukasz zaproszeń idealnych i wyjątkowych, z pewnością zainteresuje Cię oferta zaproszeń na szkle. Są one w pełni personalizowane, a ich atrakcyjna forma sprawia, że z całą pewnością zapadną w pamięć każdemu, kto je otrzyma. Zaproszenia na szkle mogą być stworzone w różnych stylizacjach, doskonale podkreślając nowoczesny charakter przyjęcia weselnego. Jeżeli jednak cenisz sobie klasykę i sprawdzone rozwiązania, możesz postawić na minimalistyczne zaproszenia w eleganckiej kopercie. Złocona czcionka i delikatne motywy sprawią, że obdarowani zaproszeniem goście poczują się wyjątkowo. Do wyboru Państwo Młodzi mają także opcję z wydrukowanymi danymi bądź opcję z miejscem do samodzielnego wypełnienia. Tutaj wybór jest indywidualny.

O czym trzeba napisać na zaproszeniach ślubnych?

Zaproszenia ślubne to sposób na eleganckie zaproszenie gości do uczestnictwa zarówno w ślubie, jak i w przyjęciu weselnym. Pamiętaj, by w zaproszeniu zawrzeć najważniejszą kwestię- datę. Równie istotne jest podanie także miejsca- warto podać je precyzyjnie, by żaden gość nie zbłądził w drodze. Kiedy mamy już datę i miejsce, należy podać imiona i nazwiska przyszłych nowożeńców. Bardzo często na zaproszeniu umieszcza się romantyczny cytat czy fragment wiersza, by podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia. Coraz popularniejsze jest także określanie preferencji nowożeńców odnośnie ewentualnych prezentów. Niektórzy zaznaczają, że nie chcą kwiatów, a w zamian chętnie przyjmą np. los na loterii czy maskotki. Pomysłów jest sporo i są one bardzo ciepło przyjmowane przez gości.

Amelia -Wedding.pl – idealne zaproszenia i dodatki na Twój ślub

Szukasz wyjątkowych zaproszeń ślubnych, które idealnie podkreślą charakter i styl uroczystości? Amelia Wedding to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie! W ofercie znajdują się nie tylko stylowe zaproszenia, ale także wszelkie niezbędne dodatki- podziękowania dla gości weselnych, m.in. w postaci słoiczków ze świeczką, winietki, zawieszki i liczne dekoracje. Istnieje możliwość zamówienia wszystkich tych dodatków w jednym motywie i kolorze, by stanowiły one spójną całość. Przyszli nowożeńcy stają przed bardzo trudnym zadaniem wyboru swoich wymarzonych zaproszeń ślubnych. Wychodząc naprzeciw ich rozterkom, w Amelia Wedding możliwe jest zamówienie próbek 3 czy 4 egzemplarzy, które podobają się im najbardziej. Dopiero po zobaczeniu zaproszeń na żywo, dotknięciu ich i zajrzeniu do środka, młodzi będą musieli wybrać jeden egzemplarz i zamówić odpowiednią ilość sztuk. Co jednak, jeżeli żaden egzemplarz z próbki nie spełni oczekiwań młodych? Zawsze istnieje możliwość zamówienia innej próbki. Z tego powodu tematem zaproszeń ślubnych warto zająć się odpowiednio wcześnie, by mieć czas na spokojny wybór. 

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne w każdej stylistyce znajdziesz w ofercie Amelia Wedding na https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/. Spraw, by dzień Twojego ślubu i wesela zapadł w pamięć każdemu!

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl