„Żony Miami”, podobnie jak ich poprzedniczki, podbiły serca polskich fanów. Od swojej premiery reality-show należy do czołówki najchętniej oglądanych pozycji serwisu player.pl. Teraz ekstrawaganckie Polki – mieszkanki najgorętszego miasta na mapie Stanów Zjednoczonych zabiorą do swojego świata widzów przed TV. Telewizyjna premiera nowej produkcji Player Original już w czwartek 20 stycznia o godzinie 20:00 w Siódemce!

Choć za oknami zima w pełni, temperatura przed telewizorami wzrośnie do 30 stopni. To wszystko za sprawą tytułowych „Żony Miami”, które już od 20 stycznia będą gościć w każdy czwartek i piątek o godz. 20:00 na antenie Siódemki.

Ulubiony format widzów powraca w nowym wydaniu! Kilka lat temu fani pokochali „Żony Hollywood” za osobowość, humor i ekstrawagancję. Teraz kamery ponownie zawitają do Stanów Zjednoczonych, żeby poznać piękne i wyjątkowe Polki, które pod gorącym słońcem Florydy w towarzystwie bryzy znad oceanu, spełniają swój amerykański sen. Tym razem ekipa reality show dotarła do jednego z najmodniejszych i najbardziej luksusowych miejsc na ziemi – Miami, mekki milionerów oraz przedstawicieli światowego showbiznesu.

W owianym legendą kulturowym centrum Florydy mieszkają tytułowe „Żony Miami”: Aneta, Ela, Karolina, Ewa i Sylwia. Do tego grona dołączy jedna z ulubionych par programu „Żony Hollywood” – Helenita i Rodrigo Deeds, którzy przybędą do Miami, szukając ekskluzywnego apartamentu i rozpoczynając nowy rozdział w życiu.

„Żony Miami” zadbają o emocje – gorące jak promienie słońca na Florydzie. Bohaterki otworzą drzwi rezydencji i zaproszą do swojego świata. Przedstawiają bliskich i pokażą, jak wygląda ich codzienność. Jak bardzo ich relacje rodzinne, uczucia, problemy oraz dylematyróżnią się od naszych? Co się dzieje, gdy nad bajkową rzeczywistością gromadzą się czarne chmury? O czym marzą i co cenią w życiu? To pytania, na które widzowie Siódemki poznają odpowiedź już 20 stycznia, kiedy nad Polskę wyż przyniesie pogodę dla bogaczy!

Program produkuje firma Golden Media Polska.

Telewizyjna premiera „Żon Miami” już w czwartek 20 stycznia w Siódemce!