Home Inne Media Zegarki Omega męskie – czy to dobry pomysł na prezent?

Zegarki Omega męskie – czy to dobry pomysł na prezent?

Omega to szwajcarska marka zegarków znana chyba na całym świecie. Każdy model powstaje z dbałością o najmniejszy szczegół, a do produkcji wykorzystuje się materiały wysokiej jakości. Finalnie otrzymuje się precyzyjnie działający i znakomicie prezentujący się czasomierz, np. zegarek Omega Constellation.

Jesteś ciekawy, czy warto wręczać zegarek na prezent? A może chcesz dowiedzieć się, dla kogo zostały stworzone zegarki Omega męskie i które modele zasługują na szczególną uwagę? Zapoznaj się z poniższym tekstem!

Zegarek – sprawdzony prezent na różne okazje

Zegarek to bardzo dobry pomysł na prezent. Choć być może spotkałeś się z przesądem, że nie powinno się go podarowywać, ponieważ może symbolizować to jakieś złe intencje – to nie powinieneś martwić się wiekowym przesądem… W rzeczywistości – kto nie chciałby otrzymać markowego zegarka? To upominek na lata, a w dodatku – jeśli trafi się w gust obdarowywanej osoby – to możesz mieć pewność, że taki prezent będzie towarzyszyć jej każdego dnia przez wiele lat. Można stwierdzić, że to doskonały podarunek – nie tylko dobrze wyglądający, ale i praktyczny. Zegarek na prezent jest odpowiedni właściwie dla każdego – dla syna, partnera, taty, dziadka czy chrześniaka. Możesz go wręczyć również na wiele różnych okazji, np.: urodzin, świąt oraz rocznicy ślubu. Elegancki czasomierz może być też odpowiednim prezentem dla kolegi z pracy, który zmienia zawód lub odchodzi na emeryturę.

Do jakiego mężczyzny pasuje zegarek Omega złoty?

Jeżeli chcesz chociaż trochę poczuć się jak agent 007, to powinieneś zdecydować się na zegarek Omega. James Bond nosił bowiem czasomierz tej marki w niektórych częściach filmów o brytyjskim szpiegu. Ten zegarek to bez wątpienia luksusowy produkt, którego cena waha się od kilkunastu do kilkuset tysięcy. Omega znakomicie prezentuje się zestawiona z eleganckim garniturem, ale niektóre modele będą pasować również do bardziej sportowych stylizacji. To zegarek, który pasuje do biznesmena, prawnika, kucharza (co udowadnia noszący Omegę Gordon Ramsay), programisty, a przede wszystkim do kogoś, kto ceni sobie szwajcarską jakość i przemyślany design. 

Jakie zegarki Omega męskie zasługują na uwagę?

Trudno wybrać jeden model, a nawet wskazać jedną konkretną kolekcję marki Omega, która zasługuje na uwagę. Postaramy się jednak przedstawić kilka czasomierzy, które warto wręczyć komuś w prezencie.

Z kolekcji Speedmaster wyróżnia się Silver Snoopy Award zasilany mechanicznym mechanizmem. To zegarek utrzymany w przyjemnej dla oka kolorystyce błękitu, srebra i bieli. Powstał w rocznicę otrzymania przez Omegę nagrody „Silver Snoopy Award” od astronautów NASA. Natomiast zegarek Omega Constellation, a zwłaszcza model Globemaster to bardziej elegancki wybór – zaprojektowany dla miłośników prostoty i klasycznej stylistyki. Ostatni dodatek, któremu warto się przyjrzeć, pochodzi z kolekcji Seamaster. I jest to – Planet Ocean 600M – zegarek Omega złoty. To wodoszczelny czasomierz z automatycznym mechanizmem, który znakomicie prezentuje się na nadgarstku.

Spodobał Ci się któryś model? Wybierz zegarek męski Omega Automatic w eleganckim lub sportowym stylu i zaskocz bliskiego Ci mężczyznę wyjątkowym prezentem. Wszystkie wymienione wyżej produkty i wiele więcej znajdziesz w multibrandowym sklepie NoblePlace – stacjonarnie oraz w sklepie internetowym. Pamiętaj, aby ekskluzywne marki zegarków kupować zawsze w sprawdzonych miejscach.

Brak komentarzy

Exit mobile version