Tej wiosny widzowie po raz ostatni zobaczą ukochanego Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który niespodziewanie od nas odszedł 31 grudnia. Na otwarcie nowego sezonu „Złomowisko PL” twórcy przygotowali odcinek specjalny – wspomnienie  „Króla Złomu”. Premiera dzisiaj – 24 lutego – o godz. 21:00 na Discovery Channel oraz w Playerze. 

Marek „Krzykacz” był związany z programem „Złomowisko PL” od początku jego powstania. Przez lata był jedną z najbarwniejszych postaci. Jego zapał do pracy, kąśliwy żart oraz donośny głos pobiły serca polskiej publiczności. Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o jego nagłej śmierci w noc sylwestrową 2020 roku 

– mówi Dorota Eberhardt, Content Management Director, TVN Grupa Discovery.

Złomowiska PL kiedy i gdzie można obejrzeć odcinek specjalny

Specjalnie z myślą o wiernych fanach w środę 24 lutego, o godz. 21:00 Discovery Channel oraz serwis player.pl wyemitują odcinek specjalny programu poświęcony Markowi – niezapomnianej postaci w polskim świecie zbieraczy złomu!  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Wild Life” – nowe reality show tylko na Playerze!

Zaś od 3 marca rusza kolejny, 12. sezon „Złomowiska PL”. Nowe odcinki będzie można śledzić w każdą środę o godz. 21:00 na antenie Discovery Channel oraz w Playerze.