AMC ujawniło pierwszy zwiastun 8. i zarazem ostatniego sezonu serialu „Fear the Walking Dead”. 30-sekundowy klip ukazuje Madison i Morgana pojmanych przez wrogą organizację podczas gdy Daniel i June szykują się do powstania przeciwko PADRE. Serial zostanie wyemitowany w dwóch częściach składających się z sześciu odcinków. Pierwszy będzie miał premierę w poniedziałek 15 maja o godz. 22:00. Finałowe odcinki 8. sezonu powrócą na antenę AMC pod koniec 2023 roku.

Akcja 8. sezonu „Fear the Walking Dead” rozpoczyna się siedem lat po finale sezonu 7., w którym Morganowi (Lennie James) i Madison (Kim Dickens) nie udało się uratować Mo przed PADRE. Teraz Morgan, Madison i reszta ludzi sprowadzonych przez nich na wyspę żyją pod cynicznymi rządami PADRE. I to właśnie rolą ośmioletniej Mo (Zoey Merchant), kiedy przygnębieni bohaterowie stracą już resztki nadziei, będzie przywrócenie wiary w lepszy świat.

W rolach głównych występują James, Dickens, Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio, Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman oraz Rubén Blades.

Zwiastun

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj