Kto odmówi pannie młodej? (Marry me now)

Kto odmówi pannie młodej? (Marry me now) – to program telewizyjny z gatunku reality-show transmitowany na kanale TVN7 od 18 września 2020 roku.

Kto odmówi pannie młodej? – na czym polega nowy program w TVN7

Program polega na tym, by potencjalna panna młoda w trzy dni przygotowała swój wymarzony ślub. Przez pierwsze dwa dni przyszła żona powiadamia swoich bliskich, że zamierza oświadczyć się swojemu partnerowi. Kolejnymi zadaniami jakie ją czekają to również kupno sukni ślubnej, znalezienie świadkowej, ustalenie menu oraz dekoracji sali weselnej. Trzeciego dnia bohaterka programu „Kto odmówi pannie młodej? (Marry me now)” pyta swojego mężczyznę czy zostanie jej mężem. Jeśli kawaler się zgodzi, to tego samego dnia para bierze ślub. Do ostatnich minut produkcji TVN7, widzowie nie mają pewności czy przyszły narzeczony powie „Tak”, dlatego emocje w tym programie są na najwyższym poziomie, aż do samego końca.

Kto odmówi pannie młodej? (Marry me now)” to nie tylko niestandardowy format telewizyjny, w którym głównym zaskoczonym jest przyszły pan młody. Zdziwieni są także rodzice czy rodzeństwo panny młodej, a nawet najbliższe przyjaciółki nie wiedzące nic o planach uczestniczki reality-show. Pod wielkim szokiem tej decyzji są również przyszli teściowie, którzy nie mogą nic zdradzić swojemu synowi, gdy dowiadują się o całej sprawie. Kandydatka na żonę zaprasza gości na te uroczystość pod pretekstem imprezy niespodzianki dla chłopaka, którzy po przybyciu na miejsce dowiadują się, że przyjechali na ślub i weselę. 

W każdym odcinku przyglądamy się nowej parze, która prawdopodobnie pod koniec trzeciego dnia stanie na ślubnym kobiercu. Widzimy w jakim stresie jest panna młoda tuż przed zaręczynami i ślubem odbywającymi się tego samego dnia, zdając sobie sprawę, że skala napięcia przed tak ważną uroczystością jest wyższa niż podczas tradycyjnego wesela.

Kto odmówi Pannie młodej? – prowadząca program Gosia Ohme

Małgorzata Ohne - prowadząca program.

„Kto odmówi pannie młodej? (Marry me now)” to świetnie przedstawiony format telewizyjny, w którym niemożliwe staje się możliwe. Organizacja wesela, która trwa zwykle od roku do nawet trzech lat, w tym programie jest możliwa w jedynie trzy dni i to bez pomocy oraz wiedzy naszej drugiej połówki. Zaczynając od omawiania szczegółów z konsultantką ślubną, przez stresujące spotkania z rodziną i przyszłymi teściami, aż po najbardziej decydującą chwilę, czyli oświadczyny – pannie młodej towarzyszy w tych wszystkich momentach prowadząca ten program Gosia Ohme.

„Kto odmówi pannie młodej? (Marry me now)” to odważny i kontrowersyjny program, łamiący wszelkie stereotypy o tym, kto powinien oświadczyć się pierwszy. Pokazuje, że narzeczeństwo nie musi trwać przynajmniej rok, a przygotowania do ślubu mogą być szybkie, konkretne i bez potrzeby pomocy narzeczonego.

Kto odmówi pannie młodej? – gdzie i kiedy możemy obejrzeć reality show

Program „Kto odmówi pannie młodej? (Marry me now)” emitowany jest na antenie telewizyjnej Siódemki od jesieni 2020 roku. Można go obejrzeć w każdy piątek wieczorem o godz. 20:00. Jeśli z jakichś powodów przegapimy odcinek, to powtórki są emitowane w niedziele w godzinach popołudniowych również w TVN7. Dla osób, które nie mogą się doczekać losów kolejnej odważnej bohaterki show, która stawia swojego ukochanego przed faktem dokonanym – dostępne są premierowe odcinki na platformie VOD Player.pl.

Dane w pigułce

Nazwa formatuKto odmówi pannie młodej? (Marry me now)
Rodzaj programureality show
Kraj produkcjipl Polska
Językpolski
ProwadzącyMałgorzata Ohme
Data premiery18 września 2020
Lata emisjiod 2020 (TVN 7)
Pora emisjipiątek 20.00
Liczba odcinków10 (1 sezon)
Czas trwania odcinka45 minut
ProdukcjaTVN 7

Sezony

SeriaSezonOdcinkiPierwszy odcinekPora emisjiŚrednia oglądalnośćStacja telewizyjna
1jesień 20201–10 (10)18.09.2020piątek 20.00440 252TVN 7

Odnośniki

Odcinki w Player: https://player.pl/playerplus/programy-online/kto-odmowi-pannie-mlodej-odcinki,27492
Facebook: https://www.facebook.com/ktoodmowipanniemlodej/
Instagram: https://www.instagram.com/ktoodmowipanniemlodej.tvn7/

Fot.: TVN/Fokusmedia

Stronę utworzono w dniu: 07/11/2020, Aktualizacja: 24/11/2020