Para w remont to popularny program emitowany na kanale HGTV. Dla wszystkich jego fanów dobrą wiadomością będzie to, że pojawi się w aplikacji Insbay umożliwiającej śledzenie aranżacji przedstawionych w programie w dowolnym miejscu i czasie.

Seria ta prowadzona przez lubiany przez widzów duet: Mirellę Firchał-Kępczyńską i Marcina Kępczyńskiego ponownie będzie inspirować widzów niezwykłymi aranżacjami wnętrz oraz ciekawymi produktami.

Para w remont – Mirella Firchał-Kępczyńska i Marcin Kępczyński zainspirują do zmian we wnętrzach

Para w remont to jeden z najpopularniejszych programów kanału HGTV Home & Garden. Sympatyczna para prowadzących zyskała ogromną sympatię widzów dzięki swoim zaskakującym metamorfozom i świetnymi projektami, które przygotowują z ogromną pasją i wyobraźnią. Premierowe odcinki najnowszego 3. sezonu można śledzić w każdą niedzielę o godzinie 11:00.

– Ogromnie się cieszymy, że „Para w remont” wróciła w tym roku na naszą antenę w odświeżonej formule. Wiemy, że widzowie tęsknili za Mirellą i Marcinem, za ich pomysłami i sprytnymi rozwiązaniami, które proponują w swoim programie. Dodatkowo też uwielbiamy ich energię i autentyczność, płynącą z rodzinnej relacji, pełnej miłości. A już teraz każdy będzie mógł przenieść jej odrobinę do swojego domu – mówi Monika Pieczyńska, Redaktor Naczelna kanału HGTV Home & Garden.

W tej edycji pomagają przekształcić domy i mieszkania zlokalizowane w okolicach Olsztyna. Na ten cel mają tylko 3 dni i budżet wynoszący 10 tys. złotych. To będzie prawdziwa walka z czasem.

Oglądaj odcinki „Para w remont” na HGTV lub w aplikacji Insbay

Aplikacja Insbay to darmowe oprogramowanie umożliwiające przeglądanie aranżacji, które przedstawione były w odcinkach tego popularnego programu. Znaleźć w niej można także informacje o użytych produktach i zakupić je. W Polsce pojawiła się 10 października i od razu zyskała popularność.

Aplikacja Insbay

Oprócz programu „Para w remont” znaleźć można w niej także serię „Zgłoś remont„. Aplikacja ta jest niezbędna dla wszystkich miłośników programów wnętrzarskich i osób poszukujących inspiracji, w jaki sposób urządzić swoje wnętrze. Jest ona dostępna na platformę Android oraz IOS.

Na co pozwala aplikacja Insbay?

  1. Przeglądać i kupować przedmioty z programów „Zgłoś Remont” i „Para w remont” w HGTV.
  2. Dodawać produkty do ulubionych i kolekcjonować je w swojej przestrzeni.
  3. Dodawać własne przedmioty, tworzyć kolaże i łączyć z nowymi produktami z programu.
  4. Obserwować swój ulubiony program w HGTV.
  5. Prezentować swoje ulubione aranżacje w portalach społecznościowych.
  6. Szukać interesujących trendów lifestyle oraz informacji z ulubionych programów telewizyjnych.

Źródło: TvTu.pl/TVN

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here